2023/2024

 

Circular n.4 Circuit ZonaTT Promeses

Formulari d'inscripció INDIVIDUALS

INDIVIDUAL 223/24

1a Concentració Circuit Zona TT Promeses 10/02/24- Calella - Jugadors Confirmats - Fotografies

2a Concentració Circuit Zona TT Promeses 20/04/24- Ripollet - Jugadors Confirmats - Fotografies

3a Concentració Circuit Zona TT Promeses 27/04/24- Falcons - Jugadors Confirmats - Fotografies

-----------------------------------------

28/10/23: 1a convocatòria - Llistat per club

Resultats: A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N -O- P - Y - Z

Rànquing 1a convocatòria - Rk alfabètic - Rk Club

25/11/23: 2a convocatòria - Llistat per club

Resultats: A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N -O- P - Q - R -Y - Z

Rànquing 2a convocatòria - Rk alfabètic - Rk Club

16/12/23: 3a convocatòria - Llistat per club

Resultats: A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N -O- P - Q - R -Y - Z

Rànquing 3a convocatòria - Rk alfabètic - Rk Club

27/01/24:4a convocatòria - Llistat per club

Resultats: A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N -O- P - Q - R - S -Y - Z

Rànquing 4a convocatòria - Rk alfabètic - Rk Club

17/02/24:5a convocatòria-Llistat per club

Resultats: A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N -O- P - Q - R - S -Y - Z

Rànquing 5a convocatòria - Rk alfabètic - Rk Club

09/03/24:6a convocatòria-Llistat per club

Resultats: A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N -O- P - Q - R -Y - Z

Rànquing 6a convocatòria - Rk alfabètic - Rk Club

06/04/24:7a convocatòria-Llistat per club

Resultats: A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N -O- P - Q - R -Y - Z

Rànquing 7a convocatòria - Rk alfabètic - Rk Club

PREMIS VALS ZONA TT: Premis Circuit Zona TT Promeses 2024

---------------------------

Top circuit promeses 01/05/24 -

Resultats: Juvenil- Cadet- Infantil- Aleví- Benjamí - Prebenjamí- Femení

Fotografies

---------------------------

Campionat de Barcelona Circuit Zona TT Promeses 18-19 maig / 15-16 juny

Circular - Formulari Inscripció

Inscripcions Provisionals

Horaris i Sorteig

Inscrits

Resultats:

Benjamí i Cadet - Juvenil i Femení - Aleví i Infantil

FOTOS